Dear friends, We are still improving our website. Please excuse us if any of pages cannot be opened yet. Thanks for your patience and apologies for inconvenience. Yours, ILCC team

Ekskursija: Īrijas dienvidrietumi (atvainojamies pārcelts uz 2017. gada maiju)

Ekskursija: Īrijas dienvidrietumi (atvainojamies pārcelts uz 2017. gada maiju)

17. – 22. novembris, 2016 (6 dienas)

Latvia Tours, sadarbībā ar Īrijas Latvijas Tirdzniecības kameru, piedāvā:
braucienu uz Īrijas dienvidrietumiem

 

  1. novembris, ceturtdiena

20.30 – pulcēšanās lidostā Rīga

22.35 – 23.55 lidojums Rīga – Dublina ar aviokompāniju Ryanair

 

Ierašanās Dublinā, transfērs uz viesnīcu netālu no lidostas, naktsmiers

 

  1. novembris, piektdiena

Brokastis

Izbraukšana uz Īrijas dienvidu daļu Tipperary reģionu, lai apmeklētu slaveno Cashel akmeni, augsto Īrijas karaļu sēdekli.

 

Rock of Cashel – Kašel akmens

Iespaidīgi viduslaiku ēku grupa, kas atrodas uz kaļķakmens atseguma, tostarp 12. gadsimta apaļais tornis, Augstais Krusts  un romānikas kapela, 13.gadsimta gotiskā katedrāle, 15. gadsimta pils un Vicars koral atjaunotā zāle.

Pusdienas (uz sava rēķina)

Izbraukšana uz Korku, Blarney pili lai ‘’noskūpstītu’’ slaveno Blarney akmeni (pēc izvēles), vai iepirkties uz Blarney vilnas dzirnavām

 

Blarney Castle – Blarni pils.

Vārdu “Blarney” angļu valodā ieviesa Karaliene Elizabete I, un tas nozīmē kā “patīkama saruna, kas paredzēta maldināt bez aizvainojuma”.

Akmens atrodas zem cietokšņa mūra sienas un, lai to noskūpstītu, ir jāliecas atpakaļ – pieķeroties dzelzs margām gar parapetu..

Pils teritorijā un tās apkārtnē ir aizraujošas seno koku vietas un ļoti seni akmeņi, kas, domājams, ir dārzs no druīdu laikiem un pirms Kristiešu pielūgsmes centrs. Vietu apvij burvju un noslēpumainības aura ar Vēlmju soļiem, Raganu Virtuvi, Druīdu alu un daudzas citas lieliskas vietas, kuras stāsta par pagājušajiem gadsimtiem. Blarney pils parks ir vairāku akru lielā teritorijā ar retiem un neparastiem kokiem un augiem.

 

mills1

Blarney Woollen Mills – Blarni vilnas dzirnavas

Blarney Vilnas dzirnavas tika uzceltas 1823. Tās tika izmantotas galvenokārt vilnas vērpšanai un aušanai. Dzirnavas tika slēgtas uz īsu laiku – diviem gadiem – 1973. – 1975., bet pēc tam tika atkal atvērtas kā īru tautiskuma veikals.

Izbraukšana uz Kerry reģionu un mūsu apmešanās vietu nākamās 2 dienas viesnīcā.

Vakariņas (uz sava rēķina), brīvais laiks, naktsmiers

 

  1. novembris, sestdiena

Brokastis

 

Izbraukšana uz reģionu – the Ring of Kerry – Kerija loku. Apstāšanās Irish Bog ciemā, lai iedzertu īru kafiju (pēc izvēles) un turpinām tālāk, lai apskatītu Valencia salu, vienu no Eiropas vistālākajiem rietumu punktiem.

Pusdienas (uz sava rēķina)

Pēcpusdienā mēs turpinām ceļu gar piekrasti cauri lielākajiem kalniem Īrijā- Macgillycuddy’s Reeks ar dažiem elpu aizraujošiem skatiem uz Killarney’s  ezeriem pirms atgriešanas viesnīcā.

Vakariņas un Īru nakts

Ring of Kerry –Kerija loks

Kerry Ring ir daļa no mistiskās un nesabojātās Īrijas daļas, kas ir piesaistījis apmeklētājus simtiem gadu. Tās iespaidīgais skaistums ir ārpus katra jautājuma, un tas ir dabisks centrs āra nodarbēm,  kas ietver golfu, ūdens sportu, riteņbraukšanu, staigāšanu, skriešanu, izjādes un vislabāko zveju saldūdens upēs. Kerry Ring ir dažas no Eiropas labākajām pludmalēm, kas nodrošina visas iespējas tradicionālajām piejūras brīvdienām. Pirmām kārtām, Ring of Kerry sniedz pārsteidzošu ieskatu Īrijas senajā mantojuma – redzēt dzelzs laikmeta rakstības akmeņus, senus klosterus un ainavu izcirstu klintīs pēdējā ledus laikmeta laikā pirms 10000 gadiem.

 

 

  1. novembris, svētdiena

Brokastis

Izbraukšana uz Dingle pussalu; viskija darītavas apmeklēšana

Pusdienas (uz sava rēķina)

Pēc tam mēs braucam gar vistālāko rietumu punktu Īrijā- Slea Head pirms došanās atpakaļ uz

Limerick un mūsu naktsmītni

 

Dingle Pussala

Dingle pussala ir ar visrobaināko Atlantijas okeāna piekrasti Kerijā, un daudzi uzskata, ka tur ir   Eiropas visskaistākie skati. Slea Head Drive, kas ir daļa no Dingle pussalas, ir Eiropas vistālākais punkts rietumos. Tas ir šeit, kur apmeklētāji var skatīties pāri Atlantijas okeānam uz Ameriku, un just līdzi miljoniem emigrantu, kas reiz devās pa šo ceļu. Ap Slea Head ir daudz burvīgu skatu, it īpaši Blasket salas un izkaisītie akmeņi, kas ir daļa no vulkāna izvirduma. Dingle pilsēta ir izvietota aizsargātā ostā, kas ir viens no pasaules dabas skaistumu vietām. Tur ir niršanas centrs, jahtklubs, mākslas galerijas un tradicionālās amatniecības. Dingle ir daudz ekscentrisku un krāsainu krogu un smalku restorānu, kas piedāvā izklaides un tradicionālo īru mūziku. Liela daļa īru mantojumu ir saglabāta šajā īru (gēlu) valodā runājošajā reģionā.

 

 21. novembris, pirmdiena

Brokastis

Autobusa ekskursija pa Limerick pilsētu ar iespēju apskatīt King John’s pili pirms mēs ceļojam uz Dublinu. Pusdienas pa ceļam (uz sava rēķina)

Vakariņas (uz sava rēķina), brīvais laiks, naktsmiers

 

Karaļa Džona pils, Limerika

Atrodas uz “Karaļa Salas” viduslaiku Limerikas pilsētas centrā, ar skatu uz majestātisko Šanonas upi. Tā tika uzcelta starp 1200-1210 un kopš tā laika ir remontēta un paplašināta daudzas reizes, un tagad tajā atrodas skaidrojošs centrs, kurā ir tēlains stāstījums par vēsturiski, stāstot stāstu par pili. Pagalmā un pilī ir eksponēti 16. gadsimta dažādi amati un tradīcijas, un apmeklētāji var baudīt panorāmas skatu uz Limerikas pilsētu un apkārtnes ainavu. Arheoloģiskie izrakumi ir atklājuši pirms Normaņu apmetnes un pierādījumus par traģisko aplenkumu 1642. gadā.

 

22. novembris, otrdiena

Brokastis

Brīvs laiks Dublinā.
14.30 – ierašanās lidostā

17.05 – 22.10 Lidojums Dublina – Rīga ar aviokompāniju Ryanair  

 

Ceļazīmes cena:

Vienai personai divvietīgā numurā   € 990*
Piemaksa par izmitināšanos vienvietīgā numurā € 300
Īrijas Latvijas Tirdzniecības kameras biedriem 10% atlaide (cena 891)

Ceļazīmē iekļauts:

  • Lidojums Rīga–Dublina–Rīga ar 1 reģistrētu bagāžu 20kg (Ryanair)
  • Komfortabls autobuss ceļojuma laikā
  • Nakšņošana 5 naktis 3/4* viesnīcās, brokastis
  • Ieejas maksas atrakcijās – Cashel akmens, Valencia salas apmeklējums, Dingle alus darītava, Slea Head ceļš, Limerick pilsētas tūre.
  • Angļu valodā runājošs šoferis/gids
  • Grupas vadītāja-tulka pakalpojumi (Latviešu valodā)

Par papildus maksu:

–  Citas ēdienreizes
–  Ceļojuma apdrošināšana
–  Personīgie izdevumi

Informācijai:

Min. cilvēku skaits grupā – 20
*Cena ir atkarīga no speciālās aviobiļešu cenas pieejamības rezervēšanas brīdī.

Grozījumi piedāvātā ceļojuma programmā un/vai ceļojuma cenā ir pieļaujami LR normatīvo aktu ietvaros nodokļu un nodevu izmaiņu gadījumos, ka arī citu apstākļu ietekmē, kas nav atkarīgi no pakalpojumu sniedzēja

Līgums par braucienu tiek slēgts ar Tūrisma operatoru ‘’Latvia Tours’’; apmaksa tiek veikta saskaņā ar līgumu ‘’Latvia Tours’’.

Programma tiks precizēta oktobrī.