Dear friends, We are still improving our website. Please excuse us if any of pages cannot be opened yet. Thanks for your patience and apologies for inconvenience. Yours, ILCC team

Vidzemes dienas Īrijā 2018

Loading Events

Vidzemes dienas Īrijā 2018

Īrijas Latvijas Tirdzniecības kamera, sadarbībā ar Cavan latviešu biedrību Īrijā un Latvijas vēstniecības Īrijā atbalstu, aicina Vidzemes pašvaldības un uzņēmējus uz ‘’Vidzemes dienām Īrijā 2018’’, kas ir projekta ‘’Reģionālās dienas Īrijā 2015 – 2018’’ ietvaros, tādējādi apliecinot gatavību realizēt LR mērķus Latvijas 100 gadi gaidot – stiprināt valsts gribu, piederības sajūtu, stimulēt sadarbības procesus un pildīt re-emigrācijas mērķus.

‘’Vidzemes dienas Īrijā 2018’’ notiek no 2018. gada 8. – 11 martam Olsteras provinces Cavan pilsētā.

Projekts ir ieguvis Ārlietu ministrijas un Latvijas vēstniecības Īrijā atbalstu, kā viens no veidiem aktīvai komunikācijai ar tautiešiem ārzemēs. Vidzemes plānošanas reģions arī ir atzinīgi novērtējis un atbalsta šo iniciatīvu par Vidzemes dienām.

Piedalīšanās šajā projektā ir lieliska iespēja apzināt un uzrunāt katra novada bijušos iedzīvotājus, kuri šobrīd dzīvo Īrijā, tikties ar Īrijas pašvaldību pārstāvjiem, uzrunāt vietējos uzņēmējus, lai demonstrētu uzņēmējdarbības attīstība iespējas Vidzemē. Tas veicinātu attiecības starp Īriju un Latviju biznesa, kultūras un sporta jomās. Katrai pašvaldībai būs iespēja prezentēt savas teritorijas, tukšās ēkas, kur ir iespējams uzsākt uzņēmējdarbību, kā arī būs organizētas tikšanās ar Latvijas diasporu re-emigrācijas politikas realizēšanai.

  • Tā ir lieliska iespēja apzināt Vidzemes bijušos iedzīvotājus, kuri šobrīd dzīvo Īrijā, un uzrunāt tos, kuri apsver iespēju vai arī ir jau izlēmuši atgriezties un strādāt Latvijā, vai arī vēlas dibināt savu uzņēmumu, vai attīstīt biznesa saiknes ar Vidzemi
  • Tikties ar Olsteras provinces un Cavan pilsētas pašvaldību pārstāvjiem
  • Parādīt īriem, ko ražo Vidzeme, izveidojot Vidzemes stendu un noorganizējot individuālās tikšanās uzņēmējiem
  • Veicināt attiecības starp Īriju un Latviju arī kultūras un sporta jomās.
  • Piedalīties ‘’apaļā galda’’ diskusijās Dublinā un Cavan

Vidzeme ir bagāta ar dažādām tradīcijām, kas ir jārāda plašākai publikai, un vislabāk to darīt, zemē, kura ir uzņēmusi tik daudz mūsu cilvēku!

Svētku programmas uzmetums:

Pirmā diena:   VIDZEME – Īrijas galvaspilsētā Dublinā

Otrā diena:      VIDZEME – Ko Tu piedāvā latviešiem un īriem

Trešā diena:    Nāc, un baudi VIDZEMES garšu, (amatnieku tirdziņš, sporta, kultūras un biznesa diena)

Ceturtā diena: VIDZEMNIEKI Īrijā

Jūsu dalības maksa 1 personai, iekļaujot 3x ēdināšanu, dzīvošanu 1 vietīgā numura 4* viesnīcā, vietējo transportu, ekskursiju, ‘’apaļā galda’’ diskusijas organizēšanu:

  • EUR 1300,00 (bez PVN) vienvietīgais numurs
  • EUR 1100,00 (bez PVN) divvietīgais numurs
  • Aviobiļetes no EUR 250 (cena atkarīga no rezervācijas laika)

Ja ir jautājumi, komentāri vai vēlaties aprunāties klātienē, lūdzu, rakstiet Ilzei Krēsliņai, valdes priekšsēdētājai, ilze.kreslina@irlat.com vai zvaniet 29113900

Mēs priecātos, ja svētkus varētu organizēt kopā ar jums!

Gaidīsim Jūsu drīzu atbildi.

Īrijas Latvijas Tirdzniecības kameras
Valdes priekšsēdētāja
Ilze Krēsliņa

March 08 2018

Details

Start: March 8 @ 6:00 am
End: March 12 @ 10:30 pm
Event Categories: , ,