Dear friends, We are still improving our website. Please excuse us if any of pages cannot be opened yet. Thanks for your patience and apologies for inconvenience. Yours, ILCC team

Latvijas kopstends lielākajā pārtikas industrijas profesionāļu Izstādē – konferencē Dublinā ‘’FOOD, RETAIL & HOSPITALITY EXPO IRELAND 2017’’

Loading Events
  • This event has passed.

Īrijas Latvijas Tirdzniecības kamera (ĪLTK) aicina Latvijas pārtikas produktu ražotājus pieteikties dalībai starptautiskajā izstādē ‘Food, Retail & Hospitality Expo Ireland 2017’’, kas norisināsies 2017. gada 13. septembrī Dublinā, Īrijā!

Food, Retail & Hospitality Expo Ireland 2017 ir izstāde, kurā piedalās pārtikas mazumtirgotāji, ēdināšanas pakalpojumu uzņēmumi, viesmīlības grupas, aprīkojuma piegādātāji Īrijas komerciālajām virtuvēm un pārtikas mazumtirgotājiem.

ĪLTK organizēs kopstendu vismaz 12 kvadrātmetru platībā, kur vietas tiek piedāvātas vismaz 3 uzņēmumiem.

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit.

 

Uzņēmumam ir jārēķinās ar šādām izmaksām:

  • Dalības maksa: 4000,- Eiro no uzņēmuma, piedaloties 1 pārstāvim no uzņēmuma; ja vairāki pārstāvji, tad, lūdzu, kontaktēties ar organizatoriem
  • Lidojums Rīga – Dublina – Rīga
  • ĪLTK biedriem 10% atlaide dalības maksai

PVN tiks piemērots visiem ĪLTK pakalpojumiem.

Cita svarīga informācija:

  • Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems ĪLTK, sadarbībā ar apstiprinātajiem dalībniekiem;
  • Angļu valodas pārzināšana ir obligāta prasība izstādes dalībniekiem.

Dalībnieki var pretendēt uz de minimis atbalstu 80% apmērā ceļa (transporta) izdevumu segšanai ne vairāk kā trim personām, kuras ir nacionālā stenda dalībnieki vai kuras ir pilnvarotas pārstāvēt tos nacionālajā stendā starptautiskajās izstādēs ārvalstīs, pēc dalības iesniedzot LIAA maksājuma pieprasījumu un izdevumus attaisnojošos dokumentus.

Ja rodas jautājumi par dalību, lūdzu zvaniet Ilzei Krēsliņai pa tel.+371-29113900 vai Ievai Jonsonei pa tel. +371-20010447, vai rakstiet uz e-pastu: ilze.kreslina@irlat.com.

September 12 2017

Details

Start: 12 September, 2017 @ 6:00 am
End: 15 September, 2017 @ 10:30 pm
Event Categories: , , , ,

Venue

Ireland

Ireland

+ Google Map

Organizer

ILCC
Phone: +371 67292153
Email:
Website: Visit Organizer Website