Dear friends, We are still improving our website. Please excuse us if any of pages cannot be opened yet. Thanks for your patience and apologies for inconvenience. Yours, ILCC team

Ēnu diena 2018

Loading Events
  • This event has passed.
Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu.
Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.
 
Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.
 
14. februārī biznesa izglītības biedrība “Junior Achievement-Young Enterprise” Latvija rīko Ēnu dienu, kurā tradicionāli piedalās arī Īrijas Latvijas Tirdzniecības kamera. Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.
 
Aicinām Ēnu dienā piedalīties arī Īrijas Latvijas Tirdzniecības kameras biedrus, ar to apliecinot mūsu kameras atvērtību un veicinot atpazīstamību skolēnu vidū!
 
Uzzini vairāk: www.enudiena.lv
Par vakancēm Īrijas Latvijas Tirdzniecības kamerā uzzini šeit

Ēnu dienā jaunieši iepazīstas ar Īrijas Latvijas Tirdzniecības kameras darbu

 

Jau ceturto gadu Īrijas Latvijas Tirdzniecības kamera piedalījās Ēnu dienas pasākumos, un valdes priekšsēdētājas Ilze Krēsliņas darbu vēroja trīs jaunieši no dažādām Rīgas skolām.

Ēnu dienas ietvaros Ērika Trifonova no Rīgas 25. vidusskolas, Beatrise Bēvalde no Rīgas valsts 2. ģimnāzijas un Toms Janson no Rīgas valsts 1. ģimnāzijas iepazinās ar Īrijas Latvijas Tirdzniecības kameras aktivitātēm, misiju, vīziju, apsprieda Valdes priekšsēdētājas ikdienas pienākumus un uzdevumus.

Sarunas laikā jaunieši guva atbildes uz sevi interesējošiem jautājumiem gan par ILCC darbu Latvijā, gan Īrijā, gan arī par I. Krēsliņas motivāciju dibināt un vadīt ārvalstu tirdzniecības kameru Latvijā.

Līdztekus “ēnošanai” Īrijas Latvijas Tirdzniecības kamerā skolēni iepazinās arī ar Īrijas vēstniecību Latvijā, kur viņus laipni uzņēma vēstniecības darbinieki un uzrunāja Īrijas vēstnieks Latvijā Jim Hennessey, mudinot mācīties, būt draudzīgiem un mērķtiecīgiem.

Notika ‘’ēnu’’ un vēstniecības darbinieku tradicionālā fotografēšanās.

Ilze Krēsliņa pauž gandarījumu, ka jaunieši izvēlējušies ēnot arī ārvalstu tirdzniecības kameras vadītāju, tādējādi izrādot interesi par nevalstiskas organizācijas ikdienas darbu un gūstot priekšstatu par brīvprātīgā darba veikšanu.

“Ēnu dienas” mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām un specifiku, lai jauniešiem palīdzētu izdarīt karjeras izvēli un atbilstoši sagatavotos darba tirgum. Šī ir programma, kas jau 15 gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, “Ēnu diena” sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

Par Ēnu dienas norisi Īrijas Latvijas Tirdzniecības kamerā var lasīt šeit

February 14 2018

Details

Date: February 14
Time: 10:00 am - 2:00 pm
Cost: Free
Event Categories: ,

Venue

Īrijas Latvijas Tirdzniecības kameras birojs

Aleksandra Čaka iela 118A
Rīga, LV 1012 Latvia

+ Google Map

Phone:

+371 67292153

Visit Venue Website

Schedule

  • 10.00 - 1200 iepazīšanās Īrijas Latvijas tirdzniecības kamerā, informācija par kameru
  • 12.00 - 14.00 tikšanās ar Īrijas vēstnieku Latvijā Īrijas vēstniecībā Alberta ielā 13, Rīga
  •  

Organizer

ILCC
Phone: +371 67292153
Email:
Website: Visit Organizer Website