Dear friends, We are still improving our website. Please excuse us if any of pages cannot be opened yet. Thanks for your patience and apologies for inconvenience. Yours, ILCC team

Daudznozaru uzņēmumu tirdzniecības misija Īrijā

Loading Events

Daudznozaru uzņēmumu tirdzniecības misija Īrijā

Īrijas Latvijas Tirdzniecības kamera (ĪLTK) aicina Latvijas  uzņēmumus piedalīties tirdzniecības misijā Īrijā, kas norisināsies 2018. gada 8. – 12. marts

Tirdzniecības misijā tiek aicināti piedalīties metālapstrādes, mašīnbūves, tekstila, pārtikas ražošanas, informācijas tehnoloģiju, tūrisma, izglītības, vides tehnoloģiju, tirdzniecības, kokapstrādes, mēbeļu ražošanas, kā arī citu nozaru pārstāvji.

Sīkāk par vizītes galvenajiem ekonomiskajiem pasākumiem informēsim Jūs pēc pieteikumu saņemšanas un apkopošanas.

Tirdzniecības misija tiek organizēta ar mērķi dot iespēju Latvijas uzņēmumiem uzzināt par inovācijām pasaulē, atrast noietu saviem produktiem un partnerus pārstāvniecībai.

Uz atbalstu var pieteikties komersanti, kooperatīvās sabiedrības, zemnieku vai zvejnieku saimniecības un individuālie uzņēmumi, biedrības un nodibinājumi, kuri atbilst sīko (mikro), mazo un vidējo saimnieciskās darbības subjektu (komercsabiedrību) statusam, saskaņā ar Komisijas 2014. gada 17. jūnija Regulas (ES) Nr.651/2014 1. pielikumu, kā arī ostu pārvaldes (projektos, kas neietver saimnieciskās darbības).

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit. Uzņēmumiem saņemot atbalstu nedrīkst būt VID nodokļu parādi.

Uzņēmumam ir jārēķinās ar šādām izmaksām:

  • Dalības maksa
  • Lidojums Rīga – pilsēta Īrijā – Rīga
  • darbinieku komandējuma izdevumi
  • ĪLTK biedriem 10% atlaide dalības maksai

PVN tiks piemērots visiem ĪLTK pakalpojumiem.

Cita svarīga informācija:

  • Angļu valodas pārzināšana ir obligāta prasība dalībniekiem.

Dalībnieki var pretendēt uz de minimis atbalstu 60% (ja dalība pirmo reizi, tad 80%) apmērā dalības maksai un ceļa (transporta) izdevumu segšanai ne vairāk kā trim personām, kuras ir tirdzniecības misijas dalībnieki vai kuras ir pilnvarotas pārstāvēt tos tirdzniecības misijā, pēc dalības iesniedzot LIAA maksājuma pieprasījumu un izdevumus attaisnojošos dokumentus. Dalībniekiem, kuri neatbilst šīm prasībām, visas izmaksas būs jāsedz no saviem līdzekļiem.

Vēršam Jūsu uzmanību uz jaunāko informāciju, kas publicēta LIAA interneta vietnē un attiecas uz tirdzniecības misijām un izstādēm.

Ja rodas jautājumi par dalību, lūdzu zvaniet Ilzei Krēsliņai pa tel.+371-29113900  vai rakstiet uz e-pastu: ilze.kreslina@irlat.com.

Pieteikšanās dalībai Tirdzniecības misijā Īrijā 08.-12.03.2018

Atbilstoši NACE 2 klasifikatoram – http://nace.lursoft.lv
ja ir nepieciešams uzrādīt
ISO, OHSAS t.sk. sertifikāti atbilstoši uzņēmuma darbības nozarei – ISO TS, EN, BRC, IFS, GMP, GLP, FSC, CE u.c.
aģenti, vairumtirgotāji, pārstāvji, meitas uzņēmums, piegāžu un kooperācijas sadarbības partneri, gala patērētāji u.c.
March 08 2018

Details

Start: March 8 @ 6:00 am
End: March 12 @ 10:30 pm
Event Categories: , , ,

Venue

Ireland

Ireland

+ Google Map

Organizer

ILCC
Phone: +371 67292153
Email:
Website: Visit Organizer Website